ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи включена до послуги генетична консультація?

У разі замовлення тесту «Color» Ваш пацієнт матиме доступ до безкоштовної консультації із сертифікованим генетичним консультантом. Крім того, ви можете звертатися до нас із будь-якими запитаннями за тел. (044) 257-70-03, (044) 290 90 65, (067) 470 67 24.

Які гени аналізує тест «Color»?

«Color» аналізує 30 генів, в тому числі BRCA1 і BRCA2. Ми ретельно відібрали нашу генну панель на основі генетичних мутацій, що збільшують ризик розвитку найбільш поширених спадкових ракових захворювань, які виникають у жінок та чоловіків, включаючи рак молочної залози, яєчників, товстої і прямої кишки, простати та інші види раку.

Як ви можете забезпечити високоякісне тестування за такою низькою ціною?

Ми уважно вивчили всі аспекти витрат на генетичне тестування. Завдяки оптимізованому програмному забезпеченню, автоматизації лабораторії та оптимізації діяльності ми змогли знизити вартість тестування і наблизитись до своєї місії – зробити генетичне тестування доступним кожному.

Як інтегрувати «Color» у власну практику?

Якщо Ви хочете обговорити шляхи застосування нашого тесту у Вашій практиці, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефонами (044) 257-70-03, (044) 290 90 65, (067) 470 67 24 або [email protected].

Які технології Ви використовуєте для дослідження?

В основі тестування «Color» використана технологія секвенування наступного покоління (NGS). Бібліотеки NGS з’єднані з платформою Illumina та збагачені 30 генами через бібліотеку Agilent SureSelect – платформу, що широко використовується для клінічного цільового секвенування. Тест виявляє заміни ДНК, невеликі вставки і видалення, а також копіює численні варіації, розташовані в кодовій послідовності прилягаючої області (+/- 20 б.п.) і відомі області зрощення 30 генів на панелі «Color».

Як ви працюєте з варіантами невідомого значення?

Варіант невідомого значення (ВНЗ) являє собою зміну ДНК, вплив якої поки не відомий. Це виявляється досить часто, але не змінює основних принципів скринінгу і профілактики1 або загальної класифікації результатів із позитивної на негативну. На сьогоднішній день більшість ВНЗ є безпечними.2,3,4 Якщо такі будуть знайдені, у Вас як лікаря-замовника є можливість вирішити, чи необхідно про них повідомляти Вашому пацієнту. Незалежно від Вашого вибору, якщо у пацієнта пізніше класифікують патогенний або ймовірно патогенний варіант, ми будемо намагатися повторно зв'язатися з Вами і Вашим пацієнтом.

Як отримати набори «Color» в свій офіс?

Ми будемо раді надіслати набори «Color» прямо до Вашого офісу. Надішліть запит на отримання наборів, заповнивши форму замовлення, або зв’яжіться з нами: електр. адреса [email protected] або за тел. (044) 257-70-03, (044) 290 90 65, (067) 470 67 24.

1